Oferty dla Ciebie

Beauty / Wellness / SPA

PQ AGE peeling (twarz, szyja, dekolt) – 40% zniżki

Twoje zmarszczki skutecznie psują Ci humor? Chcesz wyglądać młodziej, mieć bardziej jędrną skórę?

Skorzystaj z peelingu PQAGE – to doskonały sposób na regenerację i odmłodzenie skóry. Nowa formuła składników zapewnia natychmiastowy efekt rozjaśnienia, zwiększenia napięcia skóry i poprawy jej ujędrnienia.

Zabieg nie powoduje łuszczenia się skóry twarzy ani jej zaczerwienienia.
Już dziś skorzystaj ze specjalnej oferty świątecznej. Wejdź na www.medistore.com.pl i wybierz produkt „PQ AGE peeling (twarz, szyja, dekolt)”.
Oferta ważna do 31.12.2017r.

Kup online

Stomatologia

Wybielanie zębów – specjalna cena 900 zł

Jesteś miłośnikiem kawy? Często pijesz czerwone wino? A może palisz papierosy? Te złe nawyki nie sprzyjają białym zębom.
Nie przejmuj się. Możesz w bezpieczny sposób skutecznie pozbyć się przebarwień i przywrócić swoim zębom dawną biel.
Skorzystaj z profesjonalnego wybielania zębów w Centrach Medicover. Zabieg wykonywany jest preparatem Opalescense, który nie niszczy szkliwa i skutecznie przywraca naturalną biel zębów.
Twoje korzyści:

    • Szybko nadasz zębom śnieżnobiały kolor
    • Skutecznie pozbędziesz się przebarwień
    • Bezbolesny i bezpieczny zabieg

Już dziś skorzystaj ze specjalnej oferty świątecznej. Wejdź na www.medistore.com.pl i wybierz produkt „Wybielanie zębów”.
Oferta ważna do 31.12.2017r.

Kup online

Profilaktyka

Przegląd Stanu Zdrowia „Dbam o Siebie” – 20%

Żyjesz w ciągłym biegu? Na nic nie masz czasu? Kontrolne wizyty u lekarza i podstawowe badania profilaktyczne odkładasz zwykle na później? Myślisz że nic Ci nie jest, bo nic Cię nie boli?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie -Przegląd Stanu Zdrowia dla Dorosłych „Dbam o Siebie”, dzięki któremu dowiedz się, w jakiej kondycji jest Twój organizm.

Jeśli chcesz w szybki i wygodny sposób sprawdzić stan swojego zdrowia i dowiedzieć się, co zrobić aby zapobiegać występowaniu chorób w przyszłości to jest to idealna propozycja dla Ciebie.

Już dziś skorzystaj ze specjalnej oferty świątecznej. Wejdź na www.medistore.com.pl i wybierz produkt „Przegląd Stanu Zdrowia Dbam o siebie”.
Oferta ważna do 31.12.2017r.

Kup online